
Ovalt spisebord designet i en organisk form. Med en beige bordplade og matchende ben i MDF. Bordet er lakeret for at forlænge holdbarheden. B98 x L198 x H75 cm
Varenummer: 3640294
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | |
| Materiale | , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 98 cm, Længde 198 cm, Højde 75 cm |
| Afstand mellem ben | 115 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 208 cm, Længde 106 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 68 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Ovalt spisebord designet i en organisk form. Med en beige bordplade og matchende ben i MDF. Bordet er lakeret for at forlænge holdbarheden. B98 x L198 x H75 cm
Varenummer: 3640294
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | |
| Materiale | , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 98 cm, Længde 198 cm, Højde 75 cm |
| Afstand mellem ben | 115 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 208 cm, Længde 106 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 68 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


