
Bord: Massiv fyr og MDF. B75 x L118 x H73 cm. Stol: Massiv fyr og MDF.
Varenummer: 3640194
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Massiv birk, Massiv fyr |
| Materiale | , Ben Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 75/41 cm, Længde 118/48 cm, Højde 73/87 cm |
| Afstand mellem ben | 106,5 cm,63,5 cm |
| Frihøjde under bord | 63,5 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 79 cm, Længde 123 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bord: Massiv fyr og MDF. B75 x L118 x H73 cm. Stol: Massiv fyr og MDF.
Varenummer: 3640194
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Massiv birk, Massiv fyr |
| Materiale | , Ben Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 75/41 cm, Længde 118/48 cm, Højde 73/87 cm |
| Afstand mellem ben | 106,5 cm,63,5 cm |
| Frihøjde under bord | 63,5 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 79 cm, Længde 123 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


