
Egefiner. B100 x L55 x H2 cm
Varenummer: 3640282
| Type | Tillægsplader |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, Stål |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Længde 55 cm, Højde 2 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 107 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Egefiner. B100 x L55 x H2 cm
Varenummer: 3640282
| Type | Tillægsplader |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, Stål |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Længde 55 cm, Højde 2 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 107 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



