
Ovalt spisebord i kunstfiner med egetræslook. Bordet har 2 klapper, så det kan foldes helt eller delvist sammen. B80 x L38/100/163 x H76 cm
Varenummer: 3670432
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, Træfiberplade, Stel Træfiberplade, |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 38/100/163 cm, Højde 76 cm |
| Variabel størrelse | 38/100/163 cm |
| Udtræksbord | Med 2 klap-plader |
| Afstand mellem ben | 163 cm,80 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 89 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 32 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Ovalt spisebord i kunstfiner med egetræslook. Bordet har 2 klapper, så det kan foldes helt eller delvist sammen. B80 x L38/100/163 x H76 cm
Varenummer: 3670432
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, Træfiberplade, Stel Træfiberplade, |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 38/100/163 cm, Højde 76 cm |
| Variabel størrelse | 38/100/163 cm |
| Udtræksbord | Med 2 klap-plader |
| Afstand mellem ben | 163 cm,80 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 89 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 32 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



