
Spisebord i kunstfiner med egetræslook. Flip-toppen giver dig mulighed for nemt at fordoble bordpladens længde til 160 cm. B80 x L80 x H76 cm
Varenummer: 3640323
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 80/160 cm, Højde 76 cm |
| Variabel størrelse | 80/160 cm |
| Udtræksbord | Med flip-top |
| Afstand mellem ben | 75 cm,75 cm |
| Frihøjde under bord | 65 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 84 cm, Længde 116 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Spisebord i kunstfiner med egetræslook. Flip-toppen giver dig mulighed for nemt at fordoble bordpladens længde til 160 cm. B80 x L80 x H76 cm
Varenummer: 3640323
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 80/160 cm, Højde 76 cm |
| Variabel størrelse | 80/160 cm |
| Udtræksbord | Med flip-top |
| Afstand mellem ben | 75 cm,75 cm |
| Frihøjde under bord | 65 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 84 cm, Længde 116 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



