
Massiv fyr. B80 x H75 x D35 cm
Varenummer: 3670121
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , Massiv fyr |
| Materiale | Front Massiv fyr, Top Massiv fyr, Bund Massiv fyr, Side Massiv fyr, Ben Massiv fyr, , Overflade Massiv fyr |
| Døre | Massiv fyr |
| Farve | Fyr |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 hængslede låger |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 75 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 86 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv fyr. B80 x H75 x D35 cm
Varenummer: 3670121
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , Massiv fyr |
| Materiale | Front Massiv fyr, Top Massiv fyr, Bund Massiv fyr, Side Massiv fyr, Ben Massiv fyr, , Overflade Massiv fyr |
| Døre | Massiv fyr |
| Farve | Fyr |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 hængslede låger |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 75 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 86 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


