
Kunstfiner, MDF og hærdet glas. B132 x H111 x D36 cm
Varenummer: 3699012
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Hærdet glas |
| Materiale | Front Hærdet glas, , Træfiberplade, , , , , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Inklusiv | 6 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 132 cm, Højde 111 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 141 cm, Højde 14 cm |
| Maks. belastning | 54 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner, MDF og hærdet glas. B132 x H111 x D36 cm
Varenummer: 3699012
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Hærdet glas |
| Materiale | Front Hærdet glas, , Træfiberplade, , , , , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Inklusiv | 6 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 132 cm, Højde 111 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 141 cm, Højde 14 cm |
| Maks. belastning | 54 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


