
Massivt træ, egefiner og kunstfiner. B150 x H85 x D45 cm
Varenummer: 3670414
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv eg, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , Ben Massivt gummitræ, , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , , |
| Håndtag | Massiv eg |
| Hængsler | Stål |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Behandling | Klar lak, Ubehandlet |
| Farve | Natur eg |
| Lågefunktion(er) | |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger, 3 skuffer, |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 85 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 162 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 51 kg |
| Maks. belastning | 35 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ, egefiner og kunstfiner. B150 x H85 x D45 cm
Varenummer: 3670414
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv eg, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , Ben Massivt gummitræ, , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , , |
| Håndtag | Massiv eg |
| Hængsler | Stål |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Behandling | Klar lak, Ubehandlet |
| Farve | Natur eg |
| Lågefunktion(er) | |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger, 3 skuffer, |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 85 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 162 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 51 kg |
| Maks. belastning | 35 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


