
Massiv ask og askefiner. B95 x H80 x D35 cm
Varenummer: 3601204
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Massiv ask, Stål |
| Materiale | Front Massiv ask, Stål, , , , , Ben Massiv ask, , , Stel Massiv ask, , Massiv ask, |
| Døre | Rattan, Massiv ask |
| Håndtag | Massiv ask |
| Behandling | Klar lak, |
| Farve | Ask, Messing |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Højde 80 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 95 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv ask og askefiner. B95 x H80 x D35 cm
Varenummer: 3601204
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Massiv ask, Stål |
| Materiale | Front Massiv ask, Stål, , , , , Ben Massiv ask, , , Stel Massiv ask, , Massiv ask, |
| Døre | Rattan, Massiv ask |
| Håndtag | Massiv ask |
| Behandling | Klar lak, |
| Farve | Ask, Messing |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Højde 80 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 95 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



