
Kunstfiner. B199 x H83 x D41 cm
Varenummer: 3670274
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 199 cm, Højde 83 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 208 cm, Højde 30 cm |
| Vægt | 66 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B199 x H83 x D41 cm
Varenummer: 3670274
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 199 cm, Højde 83 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 208 cm, Højde 30 cm |
| Vægt | 66 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



