
Kunstfiner. Låger med push-open. B160 x H80 x D40 cm
Varenummer: 3640310
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Stål, , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Natur eg |
| Lågefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 hængslede låger, 5 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 80 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 169 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 53 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Låger med push-open. B160 x H80 x D40 cm
Varenummer: 3640310
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Stål, , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Natur eg |
| Lågefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 hængslede låger, 5 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 80 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 169 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 53 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


