
Massiv eg, egefiner og kunstfiner. Låge med push-open. Skuffer med push-open. B150 x H75 x D42 cm
Varenummer: 3610113
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg, , , , Ben Massiv eg, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade, Massiv eg |
| Skuffe | , Træfiberplade, Massiv eg, , , , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Lys eg, Lysegrå |
| Lågefunktion(er) | |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 75 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 67 cm, Længde 160 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 47 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg, egefiner og kunstfiner. Låge med push-open. Skuffer med push-open. B150 x H75 x D42 cm
Varenummer: 3610113
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg, , , , Ben Massiv eg, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade, Massiv eg |
| Skuffe | , Træfiberplade, Massiv eg, , , , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Lys eg, Lysegrå |
| Lågefunktion(er) | |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 75 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 67 cm, Længde 160 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 47 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


