
Kunstfiner og stål. B100 x H80 x D41 cm
Varenummer: 3611142
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , , , , Ben Stål, , , |
| Døre | , |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 80 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 110 cm, Højde 16 cm |
| Vægt | 33 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. B100 x H80 x D41 cm
Varenummer: 3611142
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , , , , Ben Stål, , , |
| Døre | , |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 80 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 110 cm, Højde 16 cm |
| Vægt | 33 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



