
Massiv bøg og kunstfiner. B147 x H84 x D42 cm
Varenummer: 3670439
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv bøg, Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Massiv bøg, , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Hængsler | Stål |
| Farve | Sort, Marmor |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 147 cm, Højde 84 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 154 cm, Længde 54 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 49 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv bøg og kunstfiner. B147 x H84 x D42 cm
Varenummer: 3670439
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv bøg, Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Massiv bøg, , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Hængsler | Stål |
| Farve | Sort, Marmor |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 147 cm, Højde 84 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 154 cm, Længde 54 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 49 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


