
Kunstfiner og MDF. Skuffer med fuldt udtræk. B132 x H88 x D43 cm
Varenummer: 3699007
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , Ben Plast, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 132 cm, Højde 88 cm, Dybde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 48 cm, Længde 141 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 57,8 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og MDF. Skuffer med fuldt udtræk. B132 x H88 x D43 cm
Varenummer: 3699007
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , Ben Plast, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 132 cm, Højde 88 cm, Dybde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 48 cm, Længde 141 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 57,8 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


