
Massiv eg og egefiner. Med skydedøre. Skuffer med push-open. B140 x H77 x D40 cm
Varenummer: 3640312
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Papir, Træfiberplade, Massiv birk, Massiv eg |
| Materiale | , Papir, , , , Træfiberplade, Ben Massiv eg, , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , , |
| Ben | Massiv eg |
| Farve | Natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder, 2 skydedøre, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 140 cm, Højde 77 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 151 cm, Højde 27 cm |
| Vægt | 53 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg og egefiner. Med skydedøre. Skuffer med push-open. B140 x H77 x D40 cm
Varenummer: 3640312
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Papir, Træfiberplade, Massiv birk, Massiv eg |
| Materiale | , Papir, , , , Træfiberplade, Ben Massiv eg, , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , , |
| Ben | Massiv eg |
| Farve | Natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder, 2 skydedøre, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 140 cm, Højde 77 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 151 cm, Højde 27 cm |
| Vægt | 53 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


