
Massiv eg og egefiner. B150 x H80 x D45 cm
Varenummer: 3670417
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, , , Massiv eg, , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 80 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg og egefiner. B150 x H80 x D45 cm
Varenummer: 3670417
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, , , Massiv eg, , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 80 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


