
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynde med pocket-fjedre og polstret med koldskum. Ryghynde i skum. Med opbevaringsplads. Udslået liggemål 150x195 cm. B240 x H78 x D107 cm240 x H62 x D107 cm
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, Koldskum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Koldskum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, Koldskum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Stål, Armlæn Skum, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Koldskum, Skum densitet 20/40/HR35 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Koldskum, Skum densitet 20/40/HR35 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 240 cm, Højde 78 cm, Dybde 107 cm |
| Sædehøjde | 42 |
| Sædedybde | 62 |
| Udslået liggemål | Bredde 140 cm, Længde 200 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 86 cm, Længde 222 cm, Højde 84 cm |
| Vægt | 93 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynde med pocket-fjedre og polstret med koldskum. Ryghynde i skum. Med opbevaringsplads. Udslået liggemål 150x195 cm. B240 x H78 x D107 cm240 x H62 x D107 cm
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, Koldskum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Koldskum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, Koldskum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Stål, Armlæn Skum, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Koldskum, Skum densitet 20/40/HR35 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Koldskum, Skum densitet 20/40/HR35 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 240 cm, Højde 78 cm, Dybde 107 cm |
| Sædehøjde | 42 |
| Sædedybde | 62 |
| Udslået liggemål | Bredde 140 cm, Længde 200 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 86 cm, Længde 222 cm, Højde 84 cm |
| Vægt | 93 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



