
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i stål. Udslået liggemål 120x198 cm. B198 x H87 x D95 cm
Varenummer: 3690180
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Materiale | LVL, PE polyethylen, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof PP (polypropylen), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/45/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PP (polypropylen), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/45/50 kg/m³ |
| Fyld | Polyester |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 198 cm, Højde 87 cm, Dybde 95 cm |
| Sædehøjde | 41 |
| Sædedybde | 61 |
| Udslået liggemål | Bredde 120 cm, Længde 198 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 200 cm, Længde 122 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 47 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i stål. Udslået liggemål 120x198 cm. B198 x H87 x D95 cm
Varenummer: 3690180
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Materiale | LVL, PE polyethylen, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof PP (polypropylen), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/45/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PP (polypropylen), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/45/50 kg/m³ |
| Fyld | Polyester |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 198 cm, Højde 87 cm, Dybde 95 cm |
| Sædehøjde | 41 |
| Sædedybde | 61 |
| Udslået liggemål | Bredde 120 cm, Længde 198 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 200 cm, Længde 122 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 47 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


