
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Med opbevaringsplads. Liggemål 114x192 cm. B192 x H85 x D97 cm
Varenummer: 3640422
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige, Natur eg |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Fjedre/m² | 12 |
| Størrelse samlet | Bredde 192 cm, Højde 85 cm, Dybde 97 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Sædedybde | 60 |
| Udslået liggemål | Bredde 114 cm, Længde 192 cm |
| Udvidet størrelse | Bredde 114 cm, Længde 192 cm, Højde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 114 cm, Længde 192 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 41 kg |
| Maks. belastning | 270 kg |
| Maks. belastning per sæde | 135 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 270 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Med opbevaringsplads. Liggemål 114x192 cm. B192 x H85 x D97 cm
Varenummer: 3640422
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige, Natur eg |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Fjedre/m² | 12 |
| Størrelse samlet | Bredde 192 cm, Højde 85 cm, Dybde 97 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Sædedybde | 60 |
| Udslået liggemål | Bredde 114 cm, Længde 192 cm |
| Udvidet størrelse | Bredde 114 cm, Længde 192 cm, Højde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 114 cm, Længde 192 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 41 kg |
| Maks. belastning | 270 kg |
| Maks. belastning per sæde | 135 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 270 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |



