
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ryghynder med anti-slip og tyngdebund så hynderne ikke glider. Med opbevaringsplads. B196 x H72 x D91 cm
Varenummer: 3600080
| Type | Daybed |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Metal, Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Skum, , Metal, Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 16 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 196 cm, Højde 72 cm, Dybde 91 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Sædedybde | 91 |
| Udslået liggemål | Bredde 89 cm, Længde 194 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 196 cm, Længde 91 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 46 kg |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | , |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ryghynder med anti-slip og tyngdebund så hynderne ikke glider. Med opbevaringsplads. B196 x H72 x D91 cm
Varenummer: 3600080
| Type | Daybed |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Metal, Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Skum, , Metal, Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 16 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 196 cm, Højde 72 cm, Dybde 91 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Sædedybde | 91 |
| Udslået liggemål | Bredde 89 cm, Længde 194 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 196 cm, Længde 91 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 46 kg |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | , |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |



