
Spisebord med mulighed for at tilføje tillægsplader. Bordplade i massiv eg og egefiner og hvide ben i MDF. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. Ved at tilføje tillægsplader kan du nemt forlænge bordet til enten 245 eller 290 cm for at rumme større sammenkomster. Tillægsplader kan købes separat. B90 x L200 x H75 cm
Varenummer: 3601231
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv eg, Massiv fyr |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg, Massiv fyr, |
| Behandling | Olieret, Bejdset |
| Farve | Natur eg, Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 75 cm |
| Udtræksbord | Kan forlænges med 2 tillægsplader, som kan købes separat. Tillægspladerne måler B90 x L45 cm |
| Afstand mellem ben | 170 cm,72 cm |
| Frihøjde under bord | 68 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 209 cm, Længde 99 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 65 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Spisebord med mulighed for at tilføje tillægsplader. Bordplade i massiv eg og egefiner og hvide ben i MDF. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. Ved at tilføje tillægsplader kan du nemt forlænge bordet til enten 245 eller 290 cm for at rumme større sammenkomster. Tillægsplader kan købes separat. B90 x L200 x H75 cm
Varenummer: 3601231
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv eg, Massiv fyr |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg, Massiv fyr, |
| Behandling | Olieret, Bejdset |
| Farve | Natur eg, Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 75 cm |
| Udtræksbord | Kan forlænges med 2 tillægsplader, som kan købes separat. Tillægspladerne måler B90 x L45 cm |
| Afstand mellem ben | 170 cm,72 cm |
| Frihøjde under bord | 68 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 209 cm, Længde 99 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 65 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



