
Massiv bøg og kunstfiner. B147 x H55 x D42 cm
Varenummer: 3650127
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv bøg, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Massiv bøg, , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Hængsler | Stål |
| Farve | Sort, Marmor |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 147 cm, Højde 55 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 155 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 37 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv bøg og kunstfiner. B147 x H55 x D42 cm
Varenummer: 3650127
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Massiv bøg, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Massiv bøg, , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Hængsler | Stål |
| Farve | Sort, Marmor |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 147 cm, Højde 55 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 155 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 37 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



