
Kunstfiner og stål. Skuffe med push-open. B120 x H40 x D33 cm
Varenummer: 3650149
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
| Materiale | Front ABS-plast, , , Top ABS-plast, Side ABS-plast, Ben Stål, Stel Stål, Hylde ABS-plast |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 40 cm, Dybde 33 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 122 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. Skuffe med push-open. B120 x H40 x D33 cm
Varenummer: 3650149
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
| Materiale | Front ABS-plast, , , Top ABS-plast, Side ABS-plast, Ben Stål, Stel Stål, Hylde ABS-plast |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 40 cm, Dybde 33 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 122 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



