
Massiv fyr og kunstfiner. B130 x H50 x D40 cm
Varenummer: 3640394
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massiv fyr, , , Hylde Træfiberplade |
| Døre | Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 130 cm, Højde 50 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 138 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv fyr og kunstfiner. B130 x H50 x D40 cm
Varenummer: 3640394
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massiv fyr, , , Hylde Træfiberplade |
| Døre | Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 130 cm, Højde 50 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 138 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


