
Kunstfiner og MDF. B160 x H54 x D43 cm
Varenummer: 3690303
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , Ben Filt, , , , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 54 cm, Dybde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 169 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og MDF. B160 x H54 x D43 cm
Varenummer: 3690303
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , Ben Filt, , , , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 54 cm, Dybde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 169 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



