
Stål. Passer til 32-65 tommer TV. Inkl. låsbare hjul og justerbare fødder. B100 x H116 x D55 cm
Varenummer: 3630115
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | Stål |
| Materiale | Front Stål, Top Stål, Ben Stål, Stel Stål, Hylde Stål |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Passer til TV-størrelser 32-65", Fritstående |
| Inklusiv | 1 hylde, 4 justerbare fødder, 4 hjul |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 116 cm, Dybde 55 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 108 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Yderligere info | VESA sizes 100x100 mm 100x200 mm 200x100 mm 200x200 mm 300x100 mm 300x200 mm 300x300 mm 300x400 mm 400x200 mm 400x300 mm 400x400 mm 500x200 mm 500x300 mm 500x400 mm 600x200 mm 600x300 mm 600x400 mm |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål. Passer til 32-65 tommer TV. Inkl. låsbare hjul og justerbare fødder. B100 x H116 x D55 cm
Varenummer: 3630115
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | Stål |
| Materiale | Front Stål, Top Stål, Ben Stål, Stel Stål, Hylde Stål |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Passer til TV-størrelser 32-65", Fritstående |
| Inklusiv | 1 hylde, 4 justerbare fødder, 4 hjul |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 116 cm, Dybde 55 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 108 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Yderligere info | VESA sizes 100x100 mm 100x200 mm 200x100 mm 200x200 mm 300x100 mm 300x200 mm 300x300 mm 300x400 mm 400x200 mm 400x300 mm 400x400 mm 500x200 mm 500x300 mm 500x400 mm 600x200 mm 600x300 mm 600x400 mm |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



