
Kunstfiner og stål. B134 x H50 x D38 cm
Varenummer: 3670024
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , , , , Ben Stål, , |
| Døre | , |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 134 cm, Højde 50 cm, Dybde 38 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 143 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B134 x H50 x D38 cm
Varenummer: 3670024
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , , , , Ben Stål, , |
| Døre | , |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 134 cm, Højde 50 cm, Dybde 38 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 143 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



