
Kunstfiner. B180 x H50 x D40 cm
Varenummer: 3670204
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben PE polyethylen, PP (polypropylen), , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 180 cm, Højde 50 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 48 cm, Længde 187 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B180 x H50 x D40 cm
Varenummer: 3670204
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben PE polyethylen, PP (polypropylen), , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 180 cm, Højde 50 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 48 cm, Længde 187 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



