
Kunstfiner og stål. B120 x H46 x D40 cm
Varenummer: 3601260
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Metal |
| Materiale | Top ABS-plast, , Side Metal, Ben Metal, Stel Metal, Overflade ABS-plast, , Hylde ABS-plast |
| Behandling | |
| Farve | Beton, Sort |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 46 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 129 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B120 x H46 x D40 cm
Varenummer: 3601260
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Metal |
| Materiale | Top ABS-plast, , Side Metal, Ben Metal, Stel Metal, Overflade ABS-plast, , Hylde ABS-plast |
| Behandling | |
| Farve | Beton, Sort |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 46 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 129 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



