
Loungestol i galvaniseret stål og polypropylen. B60 x H72 x D76 cm
Varenummer: 3700532
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 72 cm, Dybde 76 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 41 |
| Vægt | 5.5 kg |
| Materiale | , Ryg 100% polypropylen, Sæde 100% polypropylen, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i galvaniseret stål og polypropylen. B60 x H72 x D76 cm
Varenummer: 3700532
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 72 cm, Dybde 76 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 41 |
| Vægt | 5.5 kg |
| Materiale | , Ryg 100% polypropylen, Sæde 100% polypropylen, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


