
Loungestol i aluminium og polyrattan. Trinløs justering af ryg og benstøtte. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B66 x H102 x D78 cm
Varenummer: 3700423
| Størrelse samlet | Bredde 66 cm, Højde 102 cm, Dybde 78 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Vægt | 11,7 kg |
| Materiale | , , , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polyester, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 25 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Kan pletrenses med vand |
| Ryghynde | Stof 100% polyester, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Kan pletrenses med vand |
| Funktion | Høj ryg, Hydraulik pumpe, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynde i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Loungestol i aluminium og polyrattan. Trinløs justering af ryg og benstøtte. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B66 x H102 x D78 cm
Varenummer: 3700423
| Størrelse samlet | Bredde 66 cm, Højde 102 cm, Dybde 78 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Vægt | 11,7 kg |
| Materiale | , , , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polyester, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 25 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Kan pletrenses med vand |
| Ryghynde | Stof 100% polyester, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Kan pletrenses med vand |
| Funktion | Høj ryg, Hydraulik pumpe, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynde i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


