
Loungestol i aluminium og polyesterreb. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B70 x H85 x D80 cm
Varenummer: 3726153
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 85 cm, Dybde 80 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 92 cm, Højde 40 cm |
| Vægt | 6,3 kg |
| Materiale | , Ryg 100% polyesterfiber, Sæde 100% polyesterfiber, , Folie |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyesterfiber |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polyester, Fyld Polyuretanskum, Skumdensitet 22 kg/m³, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polyester, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i aluminium og polyesterreb. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B70 x H85 x D80 cm
Varenummer: 3726153
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 85 cm, Dybde 80 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 92 cm, Højde 40 cm |
| Vægt | 6,3 kg |
| Materiale | , Ryg 100% polyesterfiber, Sæde 100% polyesterfiber, , Folie |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyesterfiber |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polyester, Fyld Polyuretanskum, Skumdensitet 22 kg/m³, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polyester, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


