
Loungestol i stål og polyrattan. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B85 x H143 x D88 cm
Varenummer: 3700503
| Størrelse samlet | Bredde 85 cm, Højde 143 cm, Dybde 88 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 32 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 64 cm, Længde 87 cm, Højde 97 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , , Ben Folie, Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen (tekstil), Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen (tekstil), Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i stål og polyrattan. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B85 x H143 x D88 cm
Varenummer: 3700503
| Størrelse samlet | Bredde 85 cm, Højde 143 cm, Dybde 88 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 32 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 64 cm, Længde 87 cm, Højde 97 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , , Ben Folie, Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen (tekstil), Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen (tekstil), Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


