
Loungestol i stål, olieret FSC® hårdttræ og polypropylen. Inkl. luksushynde med slidstærkt, strukturvævet betræk. B110 x H149 x D80 cm.
Varenummer: 3726148
| Størrelse samlet | Bredde 110 cm, Højde 149 cm, Dybde 80 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 47 |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 113 cm, Højde 70 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyester |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 18 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Behandling | Olieret, |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Loungestol i stål, olieret FSC® hårdttræ og polypropylen. Inkl. luksushynde med slidstærkt, strukturvævet betræk. B110 x H149 x D80 cm.
Varenummer: 3726148
| Størrelse samlet | Bredde 110 cm, Højde 149 cm, Dybde 80 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 47 |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 113 cm, Højde 70 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyester |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 18 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Behandling | Olieret, |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


