
Loungestol i aluminium og polyrattan. B63 x H77 x D75 cm
Varenummer: 3700407
| Størrelse samlet | Bredde 63 cm, Højde 77 cm, Dybde 75 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 39 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 75 cm, Højde 77 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Materiale | , , , , Folie, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i aluminium og polyrattan. B63 x H77 x D75 cm
Varenummer: 3700407
| Størrelse samlet | Bredde 63 cm, Højde 77 cm, Dybde 75 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 39 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 75 cm, Højde 77 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Materiale | , , , , Folie, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


