
Loungestol i stål og polyrattan. Inkl. kvalitetshynder med slidstærkt betræk. Kan stables. B74 x H75 x D75 cm
Varenummer: 3700287
| Størrelse samlet | Bredde 74 cm, Højde 75 cm, Dybde 75 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 38 |
| Stole armlæns højde | 52 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 115/104 cm, Længde 255/120 cm, Højde 5/5 cm |
| Vægt | 8,3 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , , , Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 20 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kvalitetshynder med slidstærkt betræk |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i stål og polyrattan. Inkl. kvalitetshynder med slidstærkt betræk. Kan stables. B74 x H75 x D75 cm
Varenummer: 3700287
| Størrelse samlet | Bredde 74 cm, Højde 75 cm, Dybde 75 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 38 |
| Stole armlæns højde | 52 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 115/104 cm, Længde 255/120 cm, Højde 5/5 cm |
| Vægt | 8,3 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , , , Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 20 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kvalitetshynder med slidstærkt betræk |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


