
Liggestol i olieret FSC®-hårdttræ. Kan klappes sammen. B60 x H98 x D155 cm
Varenummer: 3725127
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 98 cm, Dybde 155 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 35 |
| Stole armlæns højde | 57 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 133 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Ryg Massivt akacietræ, Sæde Massivt akacietræ, Armlæn Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Liggestol i olieret FSC®-hårdttræ. Kan klappes sammen. B60 x H98 x D155 cm
Varenummer: 3725127
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 98 cm, Dybde 155 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 35 |
| Stole armlæns højde | 57 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 133 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Ryg Massivt akacietræ, Sæde Massivt akacietræ, Armlæn Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


