
Polyester. To lag af transparente og lukkede striber giver dig mulighed for at lukke lidt lys ind eller skærme helt af. Med kædetræk. B80 x H180 cm
Varenummer: 5529511
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Højde 180 cm |
| Størrelse incl. beslag | Ja |
| Metervarens bredde | 76 cm |
| Betjeningstype | Kædetræk |
| Betjeningsside | Kan spejlvendes |
| Rør | 16 mm |
| Topskinne højde | 4 cm |
| Topskinne dybde | 1 cm |
| Bundliste | Stålrør, hvid |
| Farve | Grå |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vægt | 130 g/m². |
| Farvemetode | |
| Egenskab | , |
| Skruer og rawlplugs | Ekskl. |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Skruestørrelse | 4,0x60 mm |
| Antal skruer til ophængning (medfølger ikke) | 2 |
| Afkortning | Kan ikke afkortes i bredden |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Producent |
Polyester. To lag af transparente og lukkede striber giver dig mulighed for at lukke lidt lys ind eller skærme helt af. Med kædetræk. B80 x H180 cm
Varenummer: 5529511
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Højde 180 cm |
| Størrelse incl. beslag | Ja |
| Metervarens bredde | 76 cm |
| Betjeningstype | Kædetræk |
| Betjeningsside | Kan spejlvendes |
| Rør | 16 mm |
| Topskinne højde | 4 cm |
| Topskinne dybde | 1 cm |
| Bundliste | Stålrør, hvid |
| Farve | Grå |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vægt | 130 g/m². |
| Farvemetode | |
| Egenskab | , |
| Skruer og rawlplugs | Ekskl. |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Skruestørrelse | 4,0x60 mm |
| Antal skruer til ophængning (medfølger ikke) | 2 |
| Afkortning | Kan ikke afkortes i bredden |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Producent |



