
Kunstfiner. Ø35 x H60 cm
Varenummer: 3640177
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Diameter 35 cm, Højde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 55 cm, Længde 65 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 6 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Ø35 x H60 cm
Varenummer: 3640177
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Diameter 35 cm, Højde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 55 cm, Længde 65 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 6 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



