
Varenummer: 3640314
| Materiale | Cement |
|---|---|
| Materiale | Ben Cement |
| Stel | Cement |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 37 cm, Længde 35 cm, Højde 50 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 56 cm, Højde 43 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3640314
| Materiale | Cement |
|---|---|
| Materiale | Ben Cement |
| Stel | Cement |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 37 cm, Længde 35 cm, Højde 50 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 56 cm, Højde 43 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



