
Stål. B62 x H69 x D50 cm
Varenummer: 3612024
| Materiale | Plast, Stål |
|---|---|
| Hylde | Stål |
| Stel | Stål |
| Møbelhjul | Plast |
| Håndtag | Stål |
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 62 cm, Højde 69 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 55 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Inklusiv | 2 hjul |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål. B62 x H69 x D50 cm
Varenummer: 3612024
| Materiale | Plast, Stål |
|---|---|
| Hylde | Stål |
| Stel | Stål |
| Møbelhjul | Plast |
| Håndtag | Stål |
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 62 cm, Højde 69 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 55 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Inklusiv | 2 hjul |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


