
MDF og stål. Til organisering og opbevaring af smykker og andet tilbehør. B35 x H60 x D12 cm
Varenummer: 3670064
| Materiale | , Spejlglas, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Ryg Polyester |
| Hylde | PP (polypropylen) |
| Stel | |
| Kroge | Stål |
| Døre | |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 35 cm, Højde 60 cm, Dybde 12 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 38 cm, Længde 66 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
MDF og stål. Til organisering og opbevaring af smykker og andet tilbehør. B35 x H60 x D12 cm
Varenummer: 3670064
| Materiale | , Spejlglas, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Ryg Polyester |
| Hylde | PP (polypropylen) |
| Stel | |
| Kroge | Stål |
| Døre | |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 35 cm, Højde 60 cm, Dybde 12 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 38 cm, Længde 66 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



