
Massivt træ. B160 x H90 x D4 cm
Varenummer: 3690349
| Materiale | Massiv paulownia |
|---|---|
| Stel | Massiv paulownia |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 90 cm, Dybde 4 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 169 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Producent |
Massivt træ. B160 x H90 x D4 cm
Varenummer: 3690349
| Materiale | Massiv paulownia |
|---|---|
| Stel | Massiv paulownia |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 90 cm, Dybde 4 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 169 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Producent |



