
Bambus. B45 x H75 x D33 cm
Varenummer: 3650228
| Materiale | , Polyamid, Stål |
|---|---|
| Hylde | |
| Stel | |
| Møbelhjul | Polyamid, Stål |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 75 cm, Dybde 33 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 87 cm, Højde 7 cm |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 3 hylder, 4 hjul |
| Producent |
Bambus. B45 x H75 x D33 cm
Varenummer: 3650228
| Materiale | , Polyamid, Stål |
|---|---|
| Hylde | |
| Stel | |
| Møbelhjul | Polyamid, Stål |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 75 cm, Dybde 33 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 87 cm, Højde 7 cm |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 3 hylder, 4 hjul |
| Producent |



