
Stål og plast. B55 x H72 x D40 cm
Varenummer: 3630053
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Hylde | Stål |
| Stel | Stål |
| Møbelhjul | PP (polypropylen) |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 55 cm, Højde 72 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 68 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Inklusiv | 2 hylder, 4 hjul |
| Producent |
Stål og plast. B55 x H72 x D40 cm
Varenummer: 3630053
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Hylde | Stål |
| Stel | Stål |
| Møbelhjul | PP (polypropylen) |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 55 cm, Højde 72 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 68 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Inklusiv | 2 hylder, 4 hjul |
| Producent |



