
Stål og stof. B35 x H100 x D35 cm
Varenummer: 3640082
| Materiale | PP (polypropylen), Papir, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Front Papir, Polyester, Top Papir, Polyester, Bund Papir, Polyester, Side Papir, Polyester, Ben PP (polypropylen), Stål, Bagside Papir, Polyester, Stel Stål, Overflade Polyester, Hylde Polyester |
| Skuffe | Front Papir, Polyester, Bund Papir, Polyester, Side Papir, Polyester, Bagside Papir, Polyester |
| Håndtag | Polyester |
| Farve | Sort, Grå |
| Størrelse samlet | Bredde 35 cm, Højde 100 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 32 cm, Længde 34 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål og stof. B35 x H100 x D35 cm
Varenummer: 3640082
| Materiale | PP (polypropylen), Papir, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Front Papir, Polyester, Top Papir, Polyester, Bund Papir, Polyester, Side Papir, Polyester, Ben PP (polypropylen), Stål, Bagside Papir, Polyester, Stel Stål, Overflade Polyester, Hylde Polyester |
| Skuffe | Front Papir, Polyester, Bund Papir, Polyester, Side Papir, Polyester, Bagside Papir, Polyester |
| Håndtag | Polyester |
| Farve | Sort, Grå |
| Størrelse samlet | Bredde 35 cm, Højde 100 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 32 cm, Længde 34 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


