
Massivt træ. B121 x H170 x D6 cm
Varenummer: 3690395
| Materiale | Massiv paulownia |
|---|---|
| Materiale | Front Massiv paulownia, Top Massiv paulownia |
| Behandling | Bejdset |
| Farve | Natur |
| Type | Foldedøre |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Størrelse samlet | Bredde 121 cm, Højde 170 cm, Dybde 6 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 8 cm, Højde 172 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ. B121 x H170 x D6 cm
Varenummer: 3690395
| Materiale | Massiv paulownia |
|---|---|
| Materiale | Front Massiv paulownia, Top Massiv paulownia |
| Behandling | Bejdset |
| Farve | Natur |
| Type | Foldedøre |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Størrelse samlet | Bredde 121 cm, Højde 170 cm, Dybde 6 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 8 cm, Højde 172 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


