
Varenummer: 7201902
| Materiale | Massiv eg, Stål |
|---|---|
| Stel | Massiv eg |
| Hylde | Stål |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg, Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 51 cm, Dybde 36 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 77 cm, Højde 17 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 7201902
| Materiale | Massiv eg, Stål |
|---|---|
| Stel | Massiv eg |
| Hylde | Stål |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg, Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 51 cm, Dybde 36 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 77 cm, Højde 17 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


