
MDF. Med stofhynde. B81 x H52 x D40 cm
Varenummer: 3600602
| Materiale | Filt, Skum, MDF, Polyester, Massiv birk |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 23 kg/m³ |
| Stel | MDF |
| Skuffe | MDF |
| Håndtag | Zink |
| Behandling | Lakeret |
| Polstring | Sæde |
| Farve | Hvid, Grå |
| Størrelse samlet | Bredde 81 cm, Højde 52 cm, Dybde 40 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 87 cm, Højde 16 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF. Med stofhynde. B81 x H52 x D40 cm
Varenummer: 3600602
| Materiale | Filt, Skum, MDF, Polyester, Massiv birk |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 23 kg/m³ |
| Stel | MDF |
| Skuffe | MDF |
| Håndtag | Zink |
| Behandling | Lakeret |
| Polstring | Sæde |
| Farve | Hvid, Grå |
| Størrelse samlet | Bredde 81 cm, Højde 52 cm, Dybde 40 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 87 cm, Højde 16 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


